Connect with us

Новини

ЗСУ перейшли в наступ на Бахмутському напрямку: деталі від Маляр

Published

on

Водночас волрог перейшов до оборони та намагається утримати займані позиції.

На Бахмутському напрямку українські війська перейшли з оборони в наступ, повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

Про це посадовиця написала в Мережі 7 червня.

Маляр зазначила, що епіцентром бойових дій в Україні залишається схід.

Advertisement

“На Бахмутському напрямку наші війська перейшли з оборони в наступ. За добу, що минула, маємо просування на різних ділянках Бахмутського напрямку від 200 до 1100 метрів”, – йдеться в заяві заступниці міністра.

Водночас російські війська на цьому напрямку перейшли до оборони та намагаються утримати займані позиції. Окупанти стягують свої резерви на Бахмутський напрямок з глибини для захисту.

Щодо найманців “Вагнера”, то вони залишаються подекуди у тилових підрозділах. За словами маляр, наразібойові дії веде регулярна російська армія, яка задіює десантно-штурмові загони.

Заступниця міністра зазначила, що так довго тримати оборону Бахмутського напрямку і тепер наступати на ньому українським військам вдається зокрема завдяки зазделегідь підготованим укріпленням.

Advertisement

“Вся місцевість довкола – це фактично укріпрайон. Готувалось укріплення завчасно силами наших військ та місцевих військових адміністрацій. Будували капітально”, – резюмувала Маляр.

Доповнюється…

Прокоментуйте:
Advertisement