Нині найважчі ділянки фронту в Луганській області – це Білогорівка, Лисичанськ, Кремінна, Лиман та Сватове. А найгарячіші бої продовжуються у напрямку Сватового, Куп’янська, Кремінної та Лимана. Проте, Збройні сили України мають деякі успіхи в цих напрямках.

Про це розповів екс-глава Луганської ОВ Сергій Гайдай в ефірі 24 каналу.

“Навіть президент Володимир Зеленський у своєму черговому зверненні зазначив, що на Сватівському напрямку у наших Сил оборони є успіхи, і вони не лише відбивають усі атаки противника, але потроху навіть просуваються. Справді, так і є, зараз кидають на Кремінський та Сватівський напрямок багато сил, особового складу росіяни”, – наголосив Гайдай.

Сергій Гайдай

За його словами, окупанти постійно обстрілюю там усі населені пункти, усі деокуповані населені пункти, а їх трохи більше десяти, вони справді підтягують постійно додаткові резерви.

“Ми фіксуємо, що на Старобільськ йдуть колони – це і паливозаправники, і “тигри”, і інша важка техніка, і особовий склад. Постійно штурмують наші позиції “вагнера”, які сформовані в такі підрозділи під назвою “Шторм-Z”. Але , на сьогоднішній день, всі ці атаки, вони тільки перемелюють ось цих z-товців, тому що яким би не був наступ чи спроби атакувати – чи це взводом у 15-20 людей, чи це ротами по 100 людей відправляють у наступ – нічого їм не допомагає. Реально наші перемелюють їх у всіх напрямках. І потроху, на деяких ділянках контратакують і просуваються вперед”, – розповів Сергій Гайдай.

Advertisement

 

Останні новини України: