Connect with us

Новини

ЗСУ створюють умови для оточення Бахмута, – військовий експерт Самусь

Військовий експерт, директор New Geopolitics Research Network, експерт Центру дослідження армії, конверсії та роззброєння Михайло Самусь зазначив, що українські захисники працюють над створенням мишоловки в Бахмуті. Про це він сказав в ефірі телеканалу “Еспресо”, передають Патріоти України.

“Операція з оборони Бахмута формувалася комплексно. Вона складна для розуміння, але з чіткими цілями. Вагнерівці знищують місто та намагаються просуватися. Українська армія активно діє на флангах. Тобто не в самому місті, а навколо Бахмута. ЗСУ намагаються відсікти фланги з півдня та півночі, захопити панівні висоти й створити умови для котла в Бахмуті”, – пояснив Самусь.

За словами військового експерта, Пригожин хоче втекти з Бахмута до того, як мишоловка почне закриватися. “Пригожин хотів би отримати дивіденди від того, що він поклав у Бахмуті десятки тисяч вагнерівців. Українська армія здійснює умови щодо охоплення Бахмута та створення мишоловки, в якій можуть опинитися ті ж самі вагнерівці. Хоча Пригожин вже заявив, що він виводитиме свої війська 25 травня. Пригожин хоче втекти з Бахмута до того, як мишоловка почне закриватися й там опиняться регулярні війська РФ. Щоб потім сказати, що регулярна армія Росії не змогла втримати Бахмут”, – підкреслив Самусь.

Джерело: Еспресо.ТV
Прокоментуйте:
Advertisement