ЗСУ відтіснили окупантів від Бахмута на одній із ключових ділянок – NYT

З’явилася інформація про успіхи ЗСУ на Бахмутському напрямі після отримання підкріплення.

Бої за Бахмут не припиняються вже кілька місяців. Окупанти продовжують тиск, прагнучи взяти місто в кільце. Але ЗСУ героїчно захищають позиції, причому, як повідомляє New York Times News, на окремих напрямках відзначається їхнє зміцнення. .dialog.ua

Видання пише, що ще 4 березня окремі десантно-штурмові бригади ЗСУ перейшли до атак. Їхні зусилля отримали підтримку з боку прикріпленого підкріплення, яке провело успішну артвідпрацювання місць дислокацій ворога.

“Командування ЗСУ визнало, що ризики оточення їхніх сил залишаються, але бої у вихідні показали, що військові продовжують тримати позиції і не готові до відступу з Бахмута”, – повідомляє видання NYT.

Українським силам вдалося відсунути ворога від транспортної колії, що забезпечує як постачання угруповання, так і можливий відступ на випадок вступу команди.

“У мене є впевненість, що Бахмут вистоїть. У нас є сили на те, щоб відкинути ворога. Все залежатиме від рішень командування”, – заявив полковник Межевікін.

За словами військових, на Бахмутському напрямі продовжується жорстке протистояння артилерії. Є деякі труднощі із боєприпасами, але ситуація залишається під контролем. Російська сторона продовжує посилені штурми, не зважаючи на втрати. Групи по 15-20 осіб йдуть в атаку по 6-7 разів на добу. Відбувається “перемелювання” як мобілізованих резервів, так і “вагнерівців”. Просування ворога йде в основному за рахунок чисельної переваги, але є і технічна перевага.

На тлі ситуації голова ПВК “Вагнер” Пригожин заявляє про ризики для його “вагнерівців” з боку створених ЗСУ угруповань, сконцентрованих у кількох прилеглих до Бахмуту населених пунктах. У зв’язку з ситуацією, що склалася, він вимагає “прикриття флангів”, без якого прогнозується наявність “критичних проблем”.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN