Connect with us

Новини

ЗСУ влаштували потужний прорив у Бахмуті, росіяни відступають: що змінилося на полі бою

Українські сили продовжують контратаки в районі Бахмута та досягають успіхів.

Про це, як пише Politeka.net, йдеться у новому зведенні американського Інституту вивчення війни.

Аналізуючи повідомлення, що надходять з обох боків, аналітики зробили висновок, що ЗСУ мають успіхи біля села Курдюмівка (14 км на південний захід від Бахмута), де окупантів відтіснили на східний берег каналу Сіверський Донець – Донбас.

Також українські захисники просунулися у бік Клищіївки (7 км на південний захід від Бахмута).

ЗСУ, передова, війна

«Офіційний представник Східного угруповання військ України полковник Сергій Череватий заявив 13 травня, що українські війська за три дні контратак звільнили 17,3 квадратних кілометрів території на бахмутському напрямку», – зазначають аналітики Інституту, додаючи, що за оцінкою ISW станом на 13 травня, під час недавніх контратак українські сили звільнили 16,85 квадратних кілометрів у районі Бахмута

Тим часом український боєць, який воює на Бахмутському напрямку та розповідає про ситуацію у своєму телеграм-каналі «Бахмутський демон», повідомив, що в Бахмуті з’явилися кадировці.

Advertisement

«Чули вже аудіо Пригожина, який розповідає про вагнерівські загрядзагони? Так ось, кадировці теж приїхали в Бахмут якраз для роботи з російськими солдафонами, що відступають», – повідомив «демон».

Також у Мережі з’явилися кадри знищення польового складу з російським БК під Бахмутом.

Прокоментуйте:
Advertisement