“ЗСУ за 2 км від Кремінної”: 15 тисяч окупантів можуть потрапити в оточення – Снєгирьов

Російські окупанти намагаються перешкодити українським військовим зі звільненням Кремінної. У зв’язку з цим РФ посилила бойові дії в Донецькій області.

Українські військові контрнаступають в Луганській області. Вони вже дуже близько підійшли до Кремінної. Тепер окупанти знаходяться під загрозою потрапляння в “котел”. Про це заявив військовий експерт Дмитро Снєгирьов, повідомляє ТСН.ua.

Він стверджує, що 15 тисяч окупантів можуть опинитися в оперативному оточенні.

“У районі населеного пункту Діброва просування ЗСУ вглиб тимчасово окупованої території від 4 до 7 км. Окремі підрозділи ЗСУ знаходяться від міста Кремінна на відстані 2-2,5 км … Це створює для ЗСУ передумови для оперативного оточення російського угруповання, яке зосереджене в агломерації міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ та Рубіжне”, – розповів експерт.

Російські військові розуміють це і намагаються хоч якось завадити. Вони хочуть поліпшити свої позиції на Лиманському напрямку, Куп’янському на території Луганської області. Однак “успіху” вони досягти не можуть.

“Йдеться про спроби окупантів атакувати в районі Кремінної та на Сватівському відрізку. Туди перекинуті підрозділи 27-ї та 35-ї бригад. Введено в дію фактично всі резерви Збройних сил РФ. Проте, спроби росіян контратакувати в районі Стельмахівки, це Куп’янський напрямок, зазнали нищівної поразки”, – сказав Снєгирьов.

Окупанти активізувалися на Донецькому напрямку, щоб перетягнути сили ЗСУ від Кремінної та завадити наступу на позиції РФ у цьому місті.

“Контроль над цим населеним пунктом – це вихід в підчерев’я не тільки Луганського угруповання, а й угруповання російських військ, що оперують на території Донецької області”, – додав експерт.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN