ЗСУ зробили “200-м” командира типу “Раптор” – старший мічман Панін пішов на дно разом із катером – в ході “уявного морського бою в Чорному морі”.

У війні проти України було ліквідовано командира бойового катера ВМФ РФ типу “Раптор” Максима Паніна.

ЗСУ знищили в Чорному морі бойовий катер ВМФ РФ типу “Раптор” разом із його капітаном старшим мічманом Максимом Паніним. Ліквідацію окупанта підтвердили російські ЗМІ.Диалог.UA.

Паніна було поховано в російському Кронштадті 11 червня. За даними місцевих мас-медіа, старшого мічмана було ліквідовано у війні з Україною в ході “морського бою в Чорному морі”.

Про який морський бій може йтися, враховуючи, що Україна на сьогодні практично не має власного флоту, невідомо.

Проте слід зазначити, що ЗСУ раніше звітували про знищення кількох російських “рапторів”, які намагалися окупувати острів Зміїний. Катери ВМФ РФ українська армія громила за допомогою бойової безпілотної авіації – БПЛА Bayraktar TB2.

Панін раніше перебував на службі Балтійського флоту РФ. З перших днів війни його вторгнення перевели до Чорноморського флоту для участі в окупації українських територій.

Відео дня:

“Як один із найкращих командирів був відправлений на Чорноморський флот для виконання бойових завдань”, – повідомили російські ЗМІ.

Ймовірно, окупант сподівався просунутися службовими сходами та отримати нагороди, вбиваючи українців. Нагороду він зрештою отримав, але за неї довелося заплатити власним життям.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
ЗСУ зробили “200-м” командира типу “Раптор” – старший мічман Панін пішов на дно разом із катером – в ході “уявного морського бою в Чорному морі”.