“Зухвалий, сміливий, безбашенний і трохи романтик”: через ревнощі у колі друзів сталося холоднокровне вбuвство…

Новини

Напередодні поблизу Одеси сталося жорстоке вбивство. 34-річний Олег Маланюк вичекав свою жертву на безлюдній дорозі та розстріляв у автомобілі. Причина усьому — ревнощі. Дружина Олега зрадила йому з убитим Володимиром Ш.

Вбивство сталося 23 грудня. А вже 26 грудня вбивцю затримали поблизу. Його місцеперебування вирахували через мобільний телефон — чоловік увімкнув гаджет, щоб зателефонувати другові та попросити грошей.

Вбивство сталося серед дороги

Злочинець зловив свою жертву поблизу села Ставрово в Одеській області, повідомляє “Оглядач”. Злочин шокував ціле містечко Подольськ (колишній Котовськ), в якому жили фігуранти скандалу.

Повідомляється, що 34-річний Олег Маланюк вранці 23 грудня на своїй Honda заблокував рух ВАЗу 2108, в якому їхав Володимир Ш.

Чоловіки зустрілися на безлюдній дорозі, відтак Олег розстріляв свою жертву з мисливської рушниці та втік.

Дізнавшись про вбивство, поліція почала шукати чоловіка. Знайомі припустили, що він міг втекти у Придністров’я, де живуть його родичі. Проте за кілька днів Олега знайшли в селі Біляївка, де він увімкнув свій телефон.

Ревнував з першого дня

Знайомі Олега розповідають, що вбивство сталося через те, що його покинула дружина — 29-річна Христина С.

Одружилася пара ще 10 років тому після тривалого зустрічання ще зі школи і встигла народити двох дітей — доньку, якій вже 10 років, та сина.

Христина та Олег

Відомо, що Христина часто скаржилася подругам на характер чоловіка, розповідала про сварки, які ставалися через ревнощі.

В одному з акаунтів жінки у соцмережі знайшли такий допис: “Принци, прошу не турбувати, а то король сердиться”.

Спіймав кохану в обіймах іншого

Розповідають, що Олег усіляко намагався заробити та забезпечити сім’ю фінансово. Віднедавна він займався продажем дров, крім того, його батьки успішно працювали в торгівлі, що дозволило молодій сім’ї збудувати собі непоганий будинок.

Одна зі знайомих чоловіка розповіла, що в житті Олег дуже зухвалий, сміливий, безбашений, але поряд з тим і трохи романтик.

Є інформація, що напередодні вбивства чоловік прийшов додому та застав дружину в обіймах свого найближчого товариша Володимира Ш. Зазначається, начебто Олег розізлився настільки, що схопив рушницю та вистрелив з неї у стелю. Після цього випадку Христина пішла від нього і зійшлася з Володимиром. Припускають, ніби вони навіть чекали на спільну дитину.

Перед убивством була сварка

Знайомі сім’ї розповідають, що Володимир також був одружений, проте не мав дітей. Він із дружиною та Олег з Христиною дружили сім’ями та часто проводили разом час.

Новини Одеси - подробиці вбивства через ревнощі - фото

Володимир (на передньому плані), Христина та Олег

Дружина Володимира була шокована, коли дізналася, що сталося. Вона й не підозрювала, що коханий та подруга зрадили своїм половинкам одне із одним.

У соцмережах з’явилася інформація, нібито перед вбивством Володимир та Олег вкотре зустрілися, посварилися і навіть побилися. А вже наступного ранку серед дороги сталося вбивство.

Відомо, що Володимир був єдиним сином своєї матері. Двоє його сестер раніше загинули.

“Це був дуже гарний хлопець. Високий, великий, але дуже добрий. Ми його ще називали “мамонтеня”, настільки він був добродушний, чуйний”, – зазначила одна з його знайомих.

Вбитий Володимир Ш.

Повідомляється, що він захоплювався футболом, був захисником у місцевій команді.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN