Зупинилося серце ікони кіно XX століття: “Була жінкою незвичайної краси”

В її фільмографії десятки картин, але популярність їй принесли ролі в стрічках таких знаменитих майстрів кіно, як П’єр Паоло Пазоліні і Луїс Бунюель.

У Лорці у віці 90 років померла 7 лютого іспанська актриса Маргарита Лосано. Вона була іконою іспанського кіно XX століття і музою таких великих режисерів, як Луїс Бунюель або П’єр Паоло Пазоліні. Про це повідомляти La Verdad

“Вона була жінкою незвичайної краси, яка сяяла яскравіше, ніж саме сонце. Вона подарувала світу багато кінокартин, в яких представала в яскравих образах, що запам’ятовуються. Ми будемо пам’ятати її завжди. Спасибі тобі, дорога Марго за все. Спочивай з миром!”,- зазначили в театрі, де вона грала до останніх днів.

Маргарита Лосано народилася 14 лютого 1931-го. В її фільмографії десятки картин, але популярність їй принесли ролі в стрічках таких знаменитих майстрів кіно, як П’єр Паоло Пазоліні і Луїс Бунюель.

В її фільмографії – близько сотні проектів, серед яких “Ласарільо з Тормеса”, “Вірідіана” Бунюеля, “За жменю доларів” Леоне, “Свинарник” Пазоліні, “Меса закінчена” Моретті, “Я і Наполеон” та інші.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )