Зустріч блокується! Зеленського ізолювали – шокуюча заява. Президент нічого не знає – країна на ногах!

Різне

ОП намагається всіх переконати, що Зеленський знає про всі проблеми в країні і немає теплої інформаційної ванни, але правда інша. Про це пише тг-канал “Зерада”.

Заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони генерал Сергій Кривонос заявляє, що вже три місяці не може домогтися зустрічі з президентом Володимиром Зеленським для обговорення закону про створення територіальної оборони.

Про це Кривонос повідомив на сторінці в мережі Facebook.

“Пане Президенте !! До вас неможливо і нереально потрапити на прийом. Люди, які вас оточують, унеможливили доступ до вас, створивши інформаційну капсулу, яка вигідна їм. Чи є вони державниками ??? Навряд чи … Вони більше дискредитують вас і роблять заручником “, – йдеться в повідомленні.

“Якщо хтось робить все, щоб герої не отримали нагороди, можливо нехай тоді він йде на фронт ??? Можливо ці люди підуть звільняти українські землі від московського окупанта”, – додав Кривонос.

За словами заступника секретаря РНБО, Зеленський 31 серпня пообіцяв йому зустрітися й обговорити проект закону “Про територіальну оборону України”.

“Проект Закону готовий, пройшло три місяці – і тиша, зустріч блокується. Ваші помічники роблять все, щоб зустріч зі мною не відбулася, і навмисно затягують процес створення ТРО”, – пояснив Кривонос.

Генерал підкреслив, що просить президента про особисту зустріч і сподівається на його відповідь.

Цікаво, Президент відреагує або зробить вигляд, що не знає в чому проблема.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN