Звідти підозріло смерділо “тухлим м’ясом”: У Херсоні росіяни могли спалювати власних солдатів на сміттєзвалищі, – The Guardian

Влітку в окупованому Херсоні російські військові активно використовували сміттєзвалище. Місцеві мешканці заявили, що там окупанти спалювали тіла своїх “товаріщів”, передають Патріоти України.

Під час окупації росіяни поставили свої блокпости біля сміттєзвалища. Нікого з місцевих мешканців туди не впускали.

Як окупанти чинили з тілами своїх військових

Херсонці розповіли, що під час активних боїв окупанти часто приїздили на вантажівках до сміттєзвалища. Вони вивантажували чорні пакети, а потім підпалювали все. Після того херсонці бачили в небі густий чорний дим і чули неприємний запах “тухлого м’яса”.

Саме тому місцеві мешканці припускають, що росіяни спалювали тіла своїх солдатів. “Росіяни пригнали “КамАЗ”, наповнений сміттям і трупами, і розвантажили. Ви думаєте, хтось збирався їх поховати? Вони їх скинули, а потім висипали сміття, і все”, – розповів мешканець Херсона.

До речі, росіяни почали частіше навідуватися на полігон зі сміття у червні. Саме тоді Збройні Сили України почали активно використовувати реактивні артилерійські системи HIMARS.

Видання зазначило, що українська влада не коментувала цю інформацію. Ця історія вкотре доводить, що у росіян немає геть нічого людського. В Україні загиблих на війні зустрічають на колінах, а ховають – з почестями. Натомість росіяни своїх же спалюють серед купи сміття.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN